עורך דין תאונות עבודה בפתח תקווה

עו"ד דיני עבודה פתח תקווה

לבחור נכון עורך דין תאונות עבודה בפתח תקווה

עורך דין תאונות עבודה בפתח תקווה מלווה אתכם בהליכים השונים שמבוצעים מול המוסד לביטוח לאומי, ובמידת הצורך מול המעסיק וחברת הביטוח הפרטית שלכם. יש להבין כי ליכולותיו המקצועיות של עורך הדין יכולה להיות השפעה מכרעת, הן על הדרך לקבלת הזכויות והכספים המגיעים לכם, והן על היקפם וגובהם. על כן, חשוב להשקיע זמן ומחשבה על מנת לבחור עורך דין תאונת עבודה בפתח תקווה העומד במספר קריטריונים, כפי שיתוארו במאמר הבא.מומחיות בתאונות עבודה

תאונות עבודה מהוות תחום משפטי בפני עצמו, בעל הקשר ישיר לדיני נזיקין, אך מצריך בקיאות בנושאים ספציפיים נוספים. מדובר בתחום הכולל שורה ארוכה של תקנות, חוקים, הנחיות, הליכים, פסיקות, תקדימים, גופים ובעלי תפקידים שמעורבים. על עורך הדין להכיר בצורה מעמיקה את כלל ההיבטים של תביעות בגין תאונות עבודה, ועל צריך תחום זה להוות מוקד עיקרי של עיסוקו. בנוסף, חשוב לוודא שלעורך הדין יש וותק רב וניסיון עשיר בהליכים הרלוונטיים עבורכם, בין אם מדובר בתהליך מול חברת ביטוח פרטית, בהיערכות וייצוג בוועדות רפואיות, בתביעות המוגשות לבתי המשפט וכדומה.

שירות אישי וקרוב

פגיעה במסגרת העבודה עלולה לייצר טלטלה עזה במישורי החיים השונים. זוהי תקופה שבה המשכורת הבטוחה שנכנסה (או הכנסתו של עצמאי) עלולה להיפסק, וקיימת אי ודאות לגבי הסכומים שניתן יהיה לקבל. בתקופה זו גם עוברים לא פעם טיפולים רפואיים, סובלים מכאבים, מתעוררים חששות ודאגות לגבי העתיד, והדבר משפיע גם על היבטים אישיים ומשפחתיים. על כן, מומלץ בחום לתת עדיפות למשרד עורכי דין המעניק ליווי זמין, נגיש וקירוב, בהתאמה אישית לצרכיו של כל לקוח. עורך הדין צריך להוות משענת משפטית איתנה בזמנים לא פשוטים אלו, להעניק ביטחון וודאות גדולה ככל האפשר, לתת מענה לשאלות בוערות, להסביר בגובה העיניים לגבי ההליכים הצפויים, ובמילים פשוטות – להיות שם בשבילכם כשתצטרכו אותו.

עלויות שכר הטרחה

מצד אחד, עורכי דין תאונות עבודה בפתח תקווה גובים שכר טרחה שונה עבור שירותיהם. מצד שני, קיימים מגבלות וסייגים. לדוגמא, בתביעות והליכים המבוצעים מול הביטוח לאומי, ישנה תקרת שכר טרחה הקבועה בחוק שנעה בין 10% ל- 17% מתוך הקבצה או המענק, אם כי במקרים של ייצוג בערכאות אחרות כמו בית דין עבודה, שכר הטרחה עשוי להיות גבוה יותר. בתוך המרחב הזה, כמובן שישנה עדיפות למשרד עורכי דין הגובה אחוזים נמוכים יותר. יחד עם זאת, אסור שהדבר יבוא על חשבון הרמה המקצועית, שיכולה לעשות הבדל משמעותי בכספים שתוכלו לקבל.

מעבר לכך, חשוב לדעת שבתביעות נזיקין המוגשות כנגד מעסיקים לבית המשפט, חלקו הגדול של שכר הטרחה לעורך הדין מהווה אחוז מסוים מתוך הפיצויים שייפסקו. לפיכך, אם לא נפסקים פיצויים בכלל שכר הטרחה מינימאלי. בכל מקרה, האינטרס של עורך הדין ושלכם זהה: להשיג את מרב הפיצויים האפשריים.

לקבלת ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי עבור תאונות עבודה, הנכם מוזמנים לפנות אל משרדנו בטלפון 074-7031122 או 054-4685988.

 

ליעוץ ראשוני חינם צור קשר