דין אזרחי

משרדנו עוסק בייצוג חיילים, אנשי קבע, שוטרים וסוהרים אשר חלו או נפגעו במהלך שירותם או עבודתם כנגד קצין התגמולים. כמו כן משרדנו מלווה נפגעי תאונות דרכים לרבות תובעים כנגד חברות ביטוח בתביעות לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל"ה – 1975 , פגיעות תלמידים בזמן הלימודים ובפעילויות מחוץ לביה"ס, נזקי גוף כתוצאה ממפגעים בשטח רשות עירונית, תאונות עבודה (הן מול המעסיק והן מול המוסד לביטוח לאומי) ועוד.

משרדנו מטפל במגוון תביעות נזקי גוף החל משלב הייעוץ הראשוני, ועדות הרפואיות והמוסד לביטוח לאומי, ניהול משא ומתן מול חברות הביטוח ודרך הגשת תביעות לבתי המשפט לרבות פגיעות כתוצאה מתאונת עבודה

התמחות המשרד ברגולציה ובטיחות מאפשרת לנו להגן במקצועיות על בעלי מקצוע הנתבעים מתוקף אחריותם המקצועית כדוגמת ממוני בטיחות בעבודה, בודקי מוסדות חינוך, מתכננים, מנהלי עבודה וקבלני משנה. מניסיוננו רב השנים עולה גם אם קיים ביטוח מקצועי הרי שברוב המקרים לא משתלם להפעילו וזאת עקב השתתפות עצמית גבוהה, עליית פרמיות ועד כדי חוסר הסכמת המבטחים לחדש את הביטוח המקצועי. במקרה זה אנו מבצעים ביחד הערכת סיכוי-סיכון ומחליטים מה הדרך הנכונה להתמודד עם כל תביעת שיבוב או הודעת צד ג'.

כמו כן מעניק משרדנו ייעוץ וייצוג משפטי במשפט מסחרי, דיני עבודה, צוואות וירושות וייפוי כח מתמשכים.

 

ליעוץ ראשוני צור קשר

דילוג לתוכן